Jdi na obsah Jdi na menu

V Olešnici třetí

Tečku za venkovními turnaji jsme udělali v sobotu, 27.9.2014 svou účastí na turnaji trojic v Olešnici u Havl. Brodu. I když se k vůli dešti málem nehrálo, počasí se během dne umoudřilo a turnaj se nakonec docela podařil. Po rozehřívacích zápasech ve skupinách jsme ve čtvrtfinále narazili na mužstvo z Vlašimi, přes které jsme celkem v pohodě postoupili dál. V semifinále na nás čekala domácí Olešnice, kterou jsme ve skupině porazili a i tento zápas jsme začali dobře a vedli jsme již 5:1, ale ani tento stav nám nestačil a prohráli jsme první set nakonec 9:10, ve druhém jsme s přehledem vyhráli 10:6 a přišel na řadu třetí a rozhodující set, který se hrál od stavu 5:5. I zde nám vedení 9:8 nestačilo a prohráli jsme opět 9:10, vlastními chybami jsme se tedy připravili o finálovou účast. V zápase o třetí místo jsme se utkali s mužstvem Havl. Brodu, které překvapivě prohrálo ve druhém semifinále se Ždírcem a až překvapivě hladce jsme vyhráli ve dvou setech. Celkově jsme tedy sezonu ukončili "na bedně", Čagy si do sbírky našich vyhraných pohárů přidal další za třetí místo, ale všem třem nám bylo jasné, že to mohlo dopadnout lépe, rozhodně finále bylo v našich silách. Tak snad příště.....